Nabídka služeb 

Koupání 

Pro vaše mazlíčky je připravena vana velkých rozměrů s hydraulickým pohonem, která zvládne i ty opravdu velké hafany. Za použití špičkové kosmetiky pro psy, vhodně zvolené dle typu srsti, se dostane kožíšku vašeho pejska té nejlepší péče. 

Foukání 

Po koupeli vám pejska nevrátím mokrého, ale samozřejmostí je vyfoukání psího kožíšku profesionálním psím fukarem, který nejen odstraní vlhkost, ale velmi intenzivně pomáhá při přelínání srsti, takže více chlupů zůstane u mě v salonu než u vás doma. 

Střih

Při stíhání samozřejmě respektuji typologii srsti, ale především kladu velký důraz na standard daného plemene, aby to každému pejskovi co nejvíce slušelo. 

Trimování 

Trimování je speciální úprava vytrháváním odumřelé srsti hrubosrstých plemen psů. Tato srst sama nevypadá a pokud se neodstraní manuálně, může pejska velmi svědit. 

Vyčesávání

Většina domácích mazlíčků má svrchní srst a podsadu. Línání je naprosto přirozený proces, kdy psi mění svou srst. Protože naši mazlíčci žijí s námi v naších vyhřátých domovech, mohou línat i v průběhu roku. Díky pravidelnému vyčesávání tak můžete snížit množství chlupů ve vašich domovech. 

Stříhání drápků

Stříhání drápků je úkon patřící do pravidelné údržby tlapek vašeho pejska. Proto je stříhání drápků jednou ze služeb salonu Tylianne Harmony.